ANASAYFA TEKNİK ÖZELLİK BOYUT/FİYAT REFERANSLAR FOSFORLU/SÜSLÜ/ÜRÜNLÜ İLETİŞİM
Araç Magnet Teknik Özellikler

Araç Magnet Teknik Özellikler ve Baskı, Kaplama Uygulamaları


Firmamız, Araçlarda Reklam amaçlı kullanacağı magnetleri, yüksek mıknatıslanma özellikli ve yaklaşık 100 - 120 Km. aralığındaki hızlarda araçtan uçmayan  10mmicron kalınlığındaki ithal magnetlerden seçmektedir.

Daha ince magnetler kullanılarak üretim maliyetleri düşürülmeye çalışılmakta ancak mıknatıslanma özelliği az olan magnetler araçların trafikte seyir halinde oldukları zamanlarda, özellikle yollardaki kasis, çukur gibi pürüzlerde düşmekte veya düşük hızlarda dahi araçtan uçmaktadır.

En ideal araç magnet kalınlığı 10 mmicron'dur. Kullanılan magnetler araç boyasına kesinlikle zarar vermez.

Magnet üzerine UV baskı yapılabildiği gibi, İç Mekan kaliteli Folyo üzerine Dijital Baskı alınarak özel yöntemlerle sıvama yapılabilmektedir.

Reklam Magnetlerimizin güneş, yağmur, vb dış doğa koşullarından çok kısa sürede etkilenerek boyasının atmaması, çizilmemesi için üzeri yine özel makina ile LAMİNASYON kaplanmaktadır.

Selefon uygulamaları yapan üreticiler de mevcuttur ancak Selefon dış doğa koşullarından anında etkilenir.

Baskısı yapılan ve Laminasyon kaplanan magnetler sağlıklı olarak uzun süre kullanılabilmeleri için PRES uygulamasına tabi tutulmaktadır.


Tüm bu uygulamalardan geçen araç magnetleri sağlıklı ve uzun süre araçlarınızın kapı, bagaj, kaput vb. alanlarında kullanılarak Reklam alanında tarafınıza hizmet sunarlar.


Araç Magnet teknik Özellikler 10 mmicron magnetaraç magnet teknik özellik 60cm x 100cm kalıparaç magnet yüksek mıknatıslanma özellikli 10 mmicron magnetCopyright: Araç Magnet 2014 I Site Map I Ziyaretçi Defteri I facebook araç magnet facebook I twitter I youtube
Web Design: Eylül Web Tasarım Ajansı