ANASAYFA TEKNİK ÖZELLİK BOYUT/FİYAT REFERANSLAR FOSFORLU/SÜSLÜ/ÜRÜNLÜ İLETİŞİM
Otomobil Kapılarına Araç Magnet

Otomobil Tipi Araçların Kapı ve Kaputlarına Mıknatıslı Reklam Magnet

Sedan tipi otomobillerin kapı ve kaput üzerine yüksek mıknatıslanma özelliğine sahip 10 mmicron kalınlığında magnet kullanılarak üretilen reklam amaçlı ürünlerdir.

İç Mekan Folyo veya magnet üzerine 4 renk UV baskı yapılır. Magnet üzerine uygulanır. Güneş ve yağmurdan etkilenmemesi, ayrıca çizilmemesi için Laminasyon kaplanır, preslenir.

Bu ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Üründe üretimden dolayı oluşabilecek bozulmalar anında yenisi ile değiştirilir.


otomobil kapılarına reklam amaçlı araç magnetaraç magnetleriaraçların sağ ve sol kapılarına fosforlu araç magnet

Yağışlı ve Güneşli Havalarda Araç Magnet Kullanımı:

Araç Reklam Magnetler, özellikle yağışlı havalarda araç üzerindeki çamurlu yüzey temizlenmeden uygulanmamalıdır. Yağmurun zararı yoktur ancak kapı veya kaput üzerindeki çamur tabakası ile magnet arasında kalan yüzey çizilmeye sebep olabilir.

Araç Magnetleri yağışlı havada kullanıldıktan sonra ıslak yüzeyde uzun süre bırakılmamalıdır. Şu ana kadar herhangi bir şikayet ile karşılaşılmamıştır ancak mıknatıslı magnet araç boyasında karıncalanmaya sebep olabilir.

Çok güneşli havalarda da kullanımdan sonra kapı veya kaput üzerinden alınarak bagajda muhafaza edilmelidir.

Araç içerisinde veya arka cam içinde direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.


araç kapılarına 10 mmicron araç magnetişyerine ait araçların kapılarına magnetaraçların sağ ve sol kapılarına mıknatıslı reklam magnet

Yan Kapılardaki Süs Çıtaları Üzerinde Araç Magnet Kullanımı:

Otomobil tipi araçların bir kısmında yan kapılarda süs amaçlı çıtalar bulunmaktadır. Araç Magnet çıta üzerine gelmemelidir. Buna benzer olarak kapılarda bulunan süs amaçlı sert iniş çıkışlı kesimlerde de kullanılmamalıdır. Arka alanda meydana gelebilecek hava boşluğu araç magnetin yollardaki kasislerde düşmesine neden olabilir.


araçlara reklam amaçlı yüksek mıknatıslanma özellikli reklam magnetreklam amacı taşıyan araç magnetaraç magnetinde reklam

Araç Magnet Boyutlandırma:

Yüksek Mıknatıslanma özellikli Araç Magnetleri 60cm X 3000cm bobinler halinde ithal edilmektedir.

60cm X 100cm tabakalar halinde kesilerek preslenmekte ve bu tabakadan 4 adet 30cm X 50cm Reklam Amaçlı Araç Magnet elde edilmektedir.

Bu ölçü hemen bütün araçlarda sağlıklı olarak kullanılmaktadır.

Tavsiyemiz; reklam amaçlı araç magnetlerin sadece sağ ve sol kapılara değil özellikle ön kaput üzerine de uygulanması yönündedir.

Yüksek araçlardan ve toplu taşım vasıtalarından dikkat çekiciliği oldukça fazladır.

REKLAM REKLAMDIR... ARAÇLARDAKİ REKLAM HER YERDE KULLANILIR... REKLAMIN KÖTÜSÜ OLMAZ....Copyright: Araç Magnet 2014 I Site Map I Ziyaretçi Defteri I facebook araç magnet facebook I twitter I youtube
Web Design: Eylül Web Tasarım Ajansı